Przedstawiamy 5 filmów, w których kamper pojawia się na dużym ekranie. Może Ci się wydawać, że będą to tylko filmy o podróżnikach i spełnionych marzeniach, ale jak pokazuje pozycja 4 historia z kamperem w tle, może być naprawdę zabawna.

1. Capitan Fantastic (2016)

Podobał Ci się „Into the Wilde”? Zastanawiało Cię jak mogłyby potoczyć się losy Chrisa gdyby przeżył? Ta rodzina i jej utopijne zasady wpisują się w tą wizję znakomicie, a i nie zabraknie autobusu przerobionego na kampera.

2. About Schmidt (2002)

Historia świeżo upieczonego emeryta, w którego wciela się Jack Nicholson – zdobywca Złotego Globa za tą rolę. Perypetie bohatera raz śmieszą, raz smucą do łez i zawierają w sobie wiele uniwersalnych prawd o życiu. Gdy wsiada on do ogromnego kampera i postanawia ruszyć w podróż, okazuje się, że właściwe wybory w naszym życiu nie dla każdego są jednoznaczne.

3. RV: Szalone wakacje na kółkach (2006)

Jeśli zastanawia Cię jak to by było wynająć kampera i ruszyć w podróż nie mając pojęcia co Cię może spotkać, to ten film jest z pewnością dla Ciebie. Tak właśnie postanowiła rodzina, która zapamięta te wakacje na długo. Komedia idealna dla całej rodziny.

4. Millerowie (2013)

Koncepcja filmu podobna do pozycji 3 na liście. Rodzina rusza na wspólne wakacje, ale z tą różnicą, że naprawdę nic ich nie łączy oprócz chęci zarobienia na nietypowej podróży. Bardzo dużo śmiechu w połączeniu klimatu „Breaking Bad” i „Kac Vegas”. Nie zabraknie również zgrabnej Jennifer Aniston, w nietypowej dla siebie roli.

5. Dom na kółkach (2012)

Było o emerytach i rodzinach, więc czas, aby kamper stał się możliwością odnalezienia swojego miejsca na świecie dla młodych ludzi. Dwóch przyjaciół postanawia spełnić marzenie z dzieciństwa o podróżach. Jednak czy można przeżyć przygodę nie ruszając się z miejsca?