Zostań patronem
KAMPERMANIAK

Jeśli tu trafiłeś to jest nam niezmiernie miło, że chcesz docenić naszą pracę i czas. Wszystko co robimy, robimy sami: organizujemy podróże, nagrywamy z nich filmy, montujemy vlogi, piszemy bloga, przewodniki, relacje. To wymaga od nas dużo czasu i pracy, dlatego stało się to naszym etatem, a vanlife naszym sposobem na wolność.

Jesteśmy wdzięczny za każdy rodzaj wsparcia.

Dziękujemy!
Aldona i Daniel

Wspierając nas w tej chwili wspierasz wyprawę Kamperem do INDII i zakup paliwa do naszego Groszka.

W naszych podróżniczych celach i marzeniach znalazł się kolejny kierunek. Tym razem chcemy zrealizować wyprawę do Indii, odwiedzając po drodze równie ciekawe kraje jak Turcję (głównie jej Wschodnią część), Iran, Pakistan, Afganistan, a w drodze powrotnej: Turkmenistan, Uzbekistan, Kazachstan, Azerbejdżan i Armenię.

Chcemy zrealizować na polskim Youtube coś czego nie było, czyli dojechać drogą lądową 30 letnim kamperem do jednego z najbardziej fascynujących krajów świata.

Indie to kraj leżący w Azji Południowej, m.in. na Półwyspie Indyjskim. W tej części kontynentu, kilka tysięcy lat temu powstały i rozwinęły się wielkie kultury. W XV wieku Krzysztof Kolumb, poszukując drogi do Indii, dopłynął do wysp leżących u wschodnich wybrzeży Ameryki Środkowej. Sądząc, że to Indie, nazwał miejscową ludność Indianami. Dlatego mieszkańców Indii, dla odróżnienia, nazywa się Hindusami. Indie są drugim państwem na świecie pod względem liczby ludności (ponad 1 mld). Są także jednym z najgęściej zaludnionych krajów Azji.

Podobnie jak przed latami, Krzysztof Kolumb poszukiwał drogi do Indii, tak my chcemy odkryć to, co czeka na współczesnego podróżnika podczas drogi do tego egzotycznego kraju. Z pewnością jest to podróż na drugi koniec świata, tym bardziej, że chcemy pokonać całość trasy naszym mobilnym domem

Jak zostać patronem Kampermaniak?

Wsparcie finansowe

ZRÓB ZAKUPY W NASZYM SKLEPIE

Znajdź coś ekstra dla siebie lub bliskiej Ci osoby spośród produktów dostępnych w sklepie. Robiąc zakupy masz super rzecz dla siebie, jednoczesnie wspierasz naszą twórczość.

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

Wygodna i prosta forma wspierania twórców pojedynczymi, niewielkimi dotacjami. Postaw kawę Twojemu ulubionemu twórcy. 

wspieraj twórczość i postaw nam kawę

PayPal to darmowy, łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni przelewy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

dokonaj wpłaty na nasz adres email

Jak możesz jeszcze wspierać KamperManiak?

Wsparcie niematerialne

Możesz wesprzeć nas nie tylko finansowo. Każdy like, udostępnienie artykułu czy filmu, zaproszenie znajomych do polubienia strony na FB, zostawienie komentarza i like pod filmem na YT lub każda inna reakcja na naszą twórczość pozwala zwiększać nam zasięgi.

Jesteśmy wdzięczny za każdy rodzaj wsparcia.

Dziękujemy!
Aldona i Daniel