Zbierane latami przez nas doświadczenia, pozwoliły nam metodą prób i błędów przetestować wiele rozwiązań do kampera. Mnóstwo rzeczy się nie sprawdziło, bardzo dużo rzeczy po powrocie do Polski wypakowywaliśmy na zawsze, niektóre wracały. Poczyniliśmy wiele inwestycji, w specjalne kamperowe lub podróżnicze gadżety, które ułatwiły nam podróż, a wydane pieniądze zwróciły się.

W poradniku „Kamperem przez świat” dzielimy się z Tobą wszystkim tym, co warto jest zabrać w podróż, co zostawić w domu, bez czego nie uda Ci się wyjechać za granicę, oraz co trzeba zabrać aby podróż kamperem była praktyczna i przyjemna. W książce opisujemy szczegółowo dlaczego coś koniecznie warto spakować, co nam się przydało, co warto dokupić.

Jeśli  przeczytaliście książkę i wiecie już dlaczego pewne rzeczy są bardziej potrzebne, a inne koniecznie trzeba zostawić w domu, to dla ułatwienia przygotowaliśmy dla was skróconą listę, by o niczym nie zapomnieć w chaosie pakowania. Są dwie metody według uznania, można ją drukować przed każdym wyjazdem i odznaczać długopisem co już mamy na pokładzie. A druga to wydrukowanie i np. zalaminowanie lub umieszczenie jej w foliowej koszulce. Można też na stałe przykleić ją w niewidocznym miejscu np. wewnątrz szafki kampera, na drzwiczkach, by można było w razie potrzeby zawsze zerknąć dla przypomnienia.

Nie zapomnij zabrać ze sobą dodatkową listę kontrolną przed jazdą kamperem.

LISTA POCHODZI Z Książki "KAMPEREM PRZEZ ŚWIAT"

Kup pierwszy profesjonalny poradnik karawaningowy

PRZECZYTAJ DARMOWE FRAGMENTY KSIĄŻKI

POBIERZ LISTĘ RZECZY, KTÓRE WARTO SPAKOWAĆ DO KAMPERA

Lista jest integralną częścią książki „Kamperem przez Świat – Poradnik karawaningowy”, w którym znajdziesz rozwinięcie tematu i opis pakowanych rzeczy.