Kamperem nad Bajkał to dla nas ogromny projekt, a nawet wyprawa życia. Realizacja tak wielkiego przedsięwzięcia możliwa była dzięki wsparciu sponsorskiemu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że firmy przekazały część swoich ciężko zarobionych pieniędzy na wsparcie projektu, który realizuje marzenia nasze i naszych widzów oraz czytelników, o podróżach w nowe zakątki świata. Wsparcie jest wyjątkowym gestem dobrych serc właścicieli tych firm.
Ty również możesz udzielić wsparcia, wybierając marki nas sponsorujące podczas swoich zakupów. Żeby było łatwiej Ci to zrobić prezentujemy cykl przybliżający firmy, które przystąpiły do podróży Kamperem nad Bajkał.

 

Firma Masterled prowadzi dystrybucję akcesoriów oświetleniowych w technologii LED. Znajdziesz u nich wszystko potrzebne do oświetlenia swojego pojazdu. Dla nas najistotniejszym faktem, jest asortyment dla kamperów i przyczep, który w Polsce nie jest tak powszechnie dostępny.

Posiadacze „leciwszych” konstrukcji, doskonale wiedzą, jak energochłonne mogą być stare lampy użyte w domach na kołach. Wprowadzenie technologi LED w oświetleniu wnętrza kampera pozwala na oszczędność energii do niezbędnego minimum, a tym samym stajemy się bardziej ekologiczni. Pierwszą modyfikacją jaką robiliśmy w kamperze była właśnie wymiana oświetlenia na LED (lampka z wyłącznikiem), potem przyszedł czas na oświetlenie pod markizą (światłowody LED), aż w końcu zadbaliśmy o bezpieczeństwo podczas hamowania montując trzecie światło stopu (takie jak to)

Wybór oświetlenia LED dostępny w Masterled jest ogromny i możemy zmodyfikować, dołożyć czy wymienić uszkodzone elementy na jakie tylko chcemy. Każdy posiadacz dowolnego pojazdu znajdzie tu coś dla siebie.

Polecamy.