Kamperem nad Bajkał to dla nas ogromny projekt, a nawet wyprawa życia. Realizacja tak wielkiego przedsięwzięcia możliwa była dzięki wsparciu sponsorskiemu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że firmy przekazały część swoich ciężko zarobionych pieniędzy na wsparcie projektu, który realizuje marzenia nasze i naszych widzów oraz czytelników, o podróżach w nowe zakątki świata. Wsparcie jest wyjątkowym gestem dobrych serc właścicieli tych firm.
Ty również możesz udzielić wsparcia, wybierając marki nas sponsorujące podczas swoich zakupów. Żeby było łatwiej Ci to zrobić prezentujemy cykl przybliżający firmy, które przystąpiły do podróży Kamperem nad Bajkał.

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu, a dobra reklama jest siłą biznesu. I właśnie taką moc marketingową da Ci Studio Reklamy Kreator gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne ku temu narzędzia. Możesz zrobić ogromny baner, dzięki drukowi wielkoformatowemu. Jeśli Ci to nie wystarczy jest opcja kasetonu, który będzie świecił i zachęcał klientów także w nocy. Uzupełnij to literami 3D, ulotkami, gadżetami reklamowymi i wszystkim co sobie wymyślisz do promocji swojego biznesu.

Dodatkowo Kreator odmieni Twój samochód, oklejając go w dowolny sposób. Nasz Groszek przeszedł taką metamorfozę przed wyjazdem Kamperem nad Bajkał, a naklejki bez szwanku wytrzymują trudy tak dalekiej drogi.

Biznes, biznesem, ale nie możemy pominąć jeszcze jednej kwestii. Kreator prowadzony jest przez brata Aldony, który jest wspaniałym człowiekiem i  wspiera swoją rodzinę. Prowadząc biznes od lat nie zapomina o najbliższych, a my nie zapominamy o nim polecając jego firmę każdemu!