Kamperem nad Bajkał to dla nas ogromny projekt, a nawet wyprawa życia. Realizacja tak wielkiego przedsięwzięcia możliwa była dzięki wsparciu sponsorskiemu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że firmy przekazały część swoich ciężko zarobionych pieniędzy na wsparcie projektu, który realizuje marzenia nasze i naszych widzów oraz czytelników, o podróżach w nowe zakątki świata. Wsparcie jest wyjątkowym gestem dobrych serc właścicieli tych firm.
Ty również możesz udzielić wsparcia, wybierając marki nas sponsorujące podczas swoich zakupów. Żeby było łatwiej Ci to zrobić prezentujemy cykl przybliżający firmy, które przystąpiły do podróży Kamperem nad Bajkał.

 

Polski Caravaning czytaliśmy jeszcze zanim kupiliśmy kampera. Od początku przygody z karawaningiem jest on dla nas skarbnicą wiedzy, ale także rozrywką. Miesięcznik oprócz testów kamperów, przyczep i sprzętów do karawaningu, opisuje przygody osób, które wybrały się swoimi domami na kołach w świat.

Nieoceniona jest również baza miejsc noclegowych (free i campingów) na stronie internetowej wydawcy. To ona często ratuje nas gdy szukamy miejsca na noc.

Zaczynając swoją przygodę z kamperem nawet przez myśl nam nie przeszło, że kultowy miesięcznik o tej tematyce zostanie naszym partnerem. Dziś razem z Polskim Caravaningiem jedziemy nad Bajkał.

Każdego miłośnika podróży zachęcamy do prenumeraty – link tutaj