Kamperem nad Bajkał to dla nas ogromny projekt, a nawet wyprawa życia. Realizacja tak wielkiego przedsięwzięcia możliwa była dzięki wsparciu sponsorskiemu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że firmy przekazały część swoich ciężko zarobionych pieniędzy na wsparcie projektu, który realizuje marzenia nasze i naszych widzów oraz czytelników, o podróżach w nowe zakątki świata. Wsparcie jest wyjątkowym gestem dobrych serc właścicieli tych firm.
Ty również możesz udzielić wsparcia, wybierając marki nas sponsorujące podczas swoich zakupów. Żeby było łatwiej Ci to zrobić prezentujemy cykl przybliżający firmy, które przystąpiły do podróży Kamperem nad Bajkał.

Kiedy dowiedzieliśmy się, że patronat medialny nad wyprawą Kamperem nad Bajkał obejmie Poznaj Świat, skakaliśmy z radości. W końcu to najstarszy polski miesięcznik o podróżach, ale nie to w tym było najważniejsze.

Każdy artykuł przeczytany w tym czasopiśmie to historia wspaniałej podróży Polaka-podróżnika. Nie znajdziecie tu opowieści odrealnionych od polskiej rzeczywistości, ściągniętych z zagranicznych wydawnictw, bo Polacy (z natury naród ciekawy świata) dumnie zapełniają wszystkie strony, żywymi relacjami i barwnymi artykułami z podróży. Niesamowite historie polskich podróżników czyta się to o wiele lepiej, bo polski punkt spojrzenia na niektóre rzeczy odbiega od tego co np. przeczytacie u Amerykanina.

Patronat Poznaj Świat to dla nas także ogromna odpowiedzialność, ponieważ tym samym dołączyliśmy do elitarnej grupy podróżników. Mamy nadzieję, że kierunek i opis naszej podróży będzie ciekawy dla czytelników i autorów pisma.

Poznaj Świat możesz czytać z każdego miejsca na ziemi, dzięki e-prenumeracie. Zachęcamy do skorzystania z niej: http://e.poznaj-swiat.pl