Kamperem nad Bajkał to dla nas ogromny projekt, a nawet wyprawa życia. Realizacja tak wielkiego przedsięwzięcia możliwa była dzięki wsparciu sponsorskiemu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że firmy przekazały część swoich ciężko zarobionych pieniędzy na wsparcie projektu, który realizuje marzenia nasze i naszych widzów oraz czytelników, o podróżach w nowe zakątki świata. Wsparcie jest wyjątkowym gestem dobrych serc właścicieli tych firm.
Ty również możesz udzielić wsparcia, wybierając marki nas sponsorujące podczas swoich zakupów. Żeby było łatwiej Ci to zrobić prezentujemy cykl przybliżający firmy, które przystąpiły do podróży Kamperem nad Bajkał.

 

Można powiedzieć, że Vasco było naszym asem z rękawa, podczas przygotowań do wyprawy Kamperem nad Bajkał. W czasie gdy szukaliśmy sponsorów, dostaliśmy propozycje testów translatora Vasco Mini 2. Podróż do Rosji powodowała u nas dyskomfort z powodu bariery językowej. Okazało się, że to małe urządzenie spadło nam z nieba, ponieważ głównym językiem jakiego nas uczono był angielski, a tu w kieszeni możemy nosić prawie wszystkie języki świata.

Po omówieniu naszych planów wyjazdowych, Vasco postanowiło zmienić pierwotną propozycję współpracy i przystąpiło do projektu jako sponsor. My zyskaliśmy ogromny komfort komunikacji podczas wyprawy. Teraz z perspektywy podróży nie rozstajemy się z naszym małym tłumaczem. Recenzję Vasco Mini 2 będziecie mogli znaleźć już niedługo na naszym blogu.

Vasco Mini 2 nad brzegiem Bajkału